Dla projektantów

Program partnerski

Przejrzyste zasady, realne zyski

Niezależnie, czy jesteś indywidualnym projektantem czy dużą firmą projektową lub developerską, możesz uzyskać korzyści z dołączenia do naszego programu partnerskiego. Zdobądź dodatkowe rabaty do składanych zamówień, dedykowaną obsługę i pomoc specjalistów z zakresu oświetlenia.

Współpracując z nami, otrzymasz fachowe doradztwo w zakupie i doborze lamp, profesjonalną pomoc oraz możliwość zakupu na preferencyjnych warunkach. Do każdego projektu dedykowany opiekun handlowy podchodzi idywidualnie, wspierając Cię zarówno ze strony technicznej, jak i stylistycznej. Pomagamy również wybrać alternatywne pozycje odpowiadające topowym produktom znanych marek. Jesteśmy również w stanie pracować na planach pomieszczeń i budynków, proponując odpowiednie oświetlenie, uwzględniając jego rolę i przeznaczenie.

Komu oferujemy program partnerski?

Poszukujesz hurtowni internetowej do stałej współpracy, która zapewni Ci wysoki poziom obsługi i doradztwo w zakresie doboru oświetlenia? Chciałbyś rozpocząć współpracę w modelu prowizyjnym?
Nasz program partnerski powstał właśnie z myślą o Tobie!

Do współpracy zapraszamy:

  • Projektantów
  • Biura projektowe
  • Developerów
  • Inwestorów
  • Ciebie!

Nasza oferta jest elastyczna

Model jawny

Polecasz nasz sklep swojemu klientowi. Gdy ten dokona zakupów, ty otrzymujesz umówiony % prowizji.

Model ukryty

Ty kontaktujesz się z klientem, i składasz dla niego zamówienia w naszym sklepie. My wystawiamy fakturę Tobie, a po zrealizowaniu zamówienia otrzymujesz umówiony % prowizji.

Współpraca jednorazowa

Skontaktuj się z nami i zapytaj o dodatkowy rabat / prowizję do swojego zamówienia.

Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko / nazwa firmy: Adres email: Treść:
pixel